SPE M8 PCB-inzetstuk
€ 7,35
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKMEXS-8M-GS/A L
Fabrikantnummer:
935082001
EAN:
04001088183162
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
Het SPE M8 PCB-inzetstuk, door Lumberg Automation, is een hoogwaardige connector speciaal ontworpen voor printplaten. Deze rechte inzetstukken ondersteunen 7/8/9 mm solderen en worden geleverd in een plastic zak voor bescherming. Het beschikt over twee pinnen met een vrouwelijke gender en is afgeschermd voor optimale prestaties. De connector is geschikt voor spanningen tot 60 V AC/DC en stromen tot 4A, met een contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand van ˃ 5x10^8 Ohm. Het kan bedrijfstemperaturen aan van -40°C tot +90°C. Het SPE M8 PCB-inzetstuk voldoet aan IEC 63171-6 en IEEE 802.3 normen, ondersteunt Power over Data Line (PoDL) en meerdere gegevensoverdrachtssnelheden tot 10 Gbit/s. De inzet is gemaakt van Cu-legering met Cu/Au-plating en heeft een zwarte contactdrager van PA-materiaal. Het product voldoet aan RoHS en China RoHS.
Downloads
Specificaties
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
|---|---|
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | SPE Receptacle M8 Insert |
| Productfamillie: | SPE Receptacles |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Overdrachtseigenschappen: | 4 GHz |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Testspanning pin - afscherming: | 2.25 kV |
| Testspanning pin - pin: | 1 kV |
| Bedrijfsspanning: | < lt/ > < lt/ > 50 V AC / 60 V DC |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Contact basismateriaal (#1): | Cu alloy |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Aansluitzijde: | Soldering |
| Codering: | SPE-6J-M8 |
| China RoHS-conform: | |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Overdrachtsnelheid: | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1 Gbit/s 2.5 Gbit/s 5 Gbit/s 10 Gbit/s |
| Ontwerpstandaard: | IEC 63171-6, IEEE 802.3bu (remote power supply over PoDL = Power over Data Line), IEEE 802.3cg (10BASE-T1) |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | SPE M8 PCB insert, straight, 7/8/9 mm, soldering in plastic bag package |
| Artikelomschrijving: | RKMEXS-8M-GS/A L |
| Isolatieweerstand: | ˃ 5x10^8 Ohm |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40°C - +90°C |
| Uniek Nr.: | aut935082001 |