SPE M8 PCB-inzetstuk
€ 7,35
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKMEXS-8M-GP/A L
Fabrikantnummer:
935082101
EAN:
04001088183148
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
Het SPE M8 PCB-inzetstuk is een essentieel onderdeel voor nauwkeurige en betrouwbare elektronische verbindingen. Ontworpen in een rechte configuratie, is dit inzetstuk geschikt voor 7/8/9 mm perspassingstoepassingen. Het beschikt over een vrouwelijke contact met een stevige nikkellaag, wat zorgt voor uitstekende geleiding en duurzaamheid. Met een nominale spanning van 60V en stroomcapaciteit tot 4A, ondersteunt dit inzetstuk hoogwaardige prestaties. De afscherming biedt bescherming tegen interferentie en zorgt voor dataintegriteit bij transmissiesnelheden tot 10 Gbit/s. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals Cu-legering en PA voor contactbasis en -drager, garandeert het een lange levensduur. Bovendien voldoet het aan de IEC 63171-6- en IEEE 802.3bu-ontwerpstandaarden, waardoor het een zeer betrouwbare keuze is voor professioneel gebruik.
Downloads
Specificaties
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
|---|---|
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | SPE Receptacle M8 Insert |
| Productfamillie: | SPE Receptacles |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Overdrachtseigenschappen: | 4 GHz |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Testspanning pin - afscherming: | 2.25 kV |
| Testspanning pin - pin: | 1 kV |
| Bedrijfsspanning: | < lt/ > < lt/ > 50 V AC / 60 V DC |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Contact basismateriaal (#1): | Cu alloy |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Aansluitzijde: | Pressfit |
| Codering: | SPE-6J-M8 |
| China RoHS-conform: | |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Overdrachtsnelheid: | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1 Gbit/s 2.5 Gbit/s 5 Gbit/s 10 Gbit/s |
| Ontwerpstandaard: | IEC 63171-6, IEEE 802.3bu (remote power supply over PoDL = Power over Data Line), IEEE 802.3cg (10BASE-T1) |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | SPE M8 PCB insert, straight, 7/8/9 mm, pressfit in plastic bag package |
| Artikelomschrijving: | RKMEXS-8M-GP/A L |
| Isolatieweerstand: | ˃ 5x10^8 Ohm |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40°C - +90°C |
| Uniek Nr.: | aut935082101 |