SPE M12 SPE 12.5 mm voor wandmontagepakket
€ 34,67
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
HK2F6S-2C-GS/12,5 L
Fabrikantnummer:
935077009
EAN:
04001088180673
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
Het SPE M12 12.5 mm voor wandmontagepakket is een zeer betrouwbare en robuuste oplossing voor industriële en automatiseringstoepassingen. Dit product beschikt over een 12.5 mm PCB-inzet ontworpen voor recht solderen THT, wat zorgt voor stabiele en veilige verbindingen. De voorwandmontageschroef vereenvoudigt het installatieproces, waardoor het ideaal is voor omgevingen die snelle en veilige installaties vereisen. Verpakt in een plastic zak biedt het gemak van transport en bescherming tegen omgevingsinvloeden.
Een van de belangrijkste voordelen van dit product is de uitstekende afscherming, die betrouwbare gegevensoverdracht biedt, zelfs in elektrische ruisomgevingen. Het beschikt over een vernikkelde M12 x 1 schroefdraad voor duurzaamheid en oxidatiebestendigheid. Het vrouwelijke connectorontwerp ondersteunt schroefvergrendeling of push-pull verbindingen, beoordeeld voor bedrijfstemperaturen tussen -40°C en +85°C en biedt een IP65/IP67 beschermingsgraad. Het kan hoge dataoverdrachtsnelheden tot 10 Gbit/s aan, waardoor het voldoet aan de eisen van moderne netwerkbehoeften. Bovendien heeft het een hoge koppelfrequentie van meer dan 1000 cycli, wat zorgt voor langdurige betrouwbaarheid en verminderde onderhoudskosten.
Het SPE M12 12.5 mm voor wandmontagepakket is ideaal voor een breed scala aan toepassingen, waaronder industriële automatisering, machinebouw en sensor/actuatorconnectiviteit in veeleisende omgevingen. De naleving van IEC 63171-6 en IEEE 802.3 normen zorgt voor compatibiliteit met verschillende systemen en voorziening op afstand via PoDL. Dit product is RoHS en China RoHS compliant, wat naleving van milieu- en veiligheidsvoorschriften garandeert.
Een van de belangrijkste voordelen van dit product is de uitstekende afscherming, die betrouwbare gegevensoverdracht biedt, zelfs in elektrische ruisomgevingen. Het beschikt over een vernikkelde M12 x 1 schroefdraad voor duurzaamheid en oxidatiebestendigheid. Het vrouwelijke connectorontwerp ondersteunt schroefvergrendeling of push-pull verbindingen, beoordeeld voor bedrijfstemperaturen tussen -40°C en +85°C en biedt een IP65/IP67 beschermingsgraad. Het kan hoge dataoverdrachtsnelheden tot 10 Gbit/s aan, waardoor het voldoet aan de eisen van moderne netwerkbehoeften. Bovendien heeft het een hoge koppelfrequentie van meer dan 1000 cycli, wat zorgt voor langdurige betrouwbaarheid en verminderde onderhoudskosten.
Het SPE M12 12.5 mm voor wandmontagepakket is ideaal voor een breed scala aan toepassingen, waaronder industriële automatisering, machinebouw en sensor/actuatorconnectiviteit in veeleisende omgevingen. De naleving van IEC 63171-6 en IEEE 802.3 normen zorgt voor compatibiliteit met verschillende systemen en voorziening op afstand via PoDL. Dit product is RoHS en China RoHS compliant, wat naleving van milieu- en veiligheidsvoorschriften garandeert.
Downloads
Specificaties
| Nominale stroom*: | 4 A |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | SPE Receptacle M12 |
| Productfamillie: | SPE Receptacles |
| Procesgevoeligheidsniveau (PSL): | R0 acc. ECA/IPC/JEDEC J-STD-020D |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 935077009 |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw-Locking / Push-Pull |
| Overdrachtseigenschappen: | 600 MHz |
| Schroefdraadmaat: | M12 x 1 |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Testspanning pin - afscherming: | 2.25 kV |
| Testspanning pin - pin: | 1 kV |
| Afschermingsweerstand: | ≤ 100 mOhm |
| Bedrijfsspanning: | < lt/ >50 V AC / 60 V DC |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Aansluitzijde: | Soldering |
| China RoHS-conform: | |
| Contactweerstand: | ≤ 20 mOhm |
| Overdrachtsnelheid: | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1 Gbit/s 2.5 Gbit/s 5 Gbit/s 10 Gbit/s |
| Ontwerpstandaard: | IEC 63171-6, IEEE 802.3bu (remote power supply over PoDL = Power over Data Line), IEEE 802.3cg (10BASE-T1) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 acc. ECA/IPC/JEDEC J-STD-020D |
| Koppelzijde: | Screw-Locking / Push-Pull |
| Koppelcycli: | ≥ 1000 |
| Lange omschrijving (#1): | SPE M12 SPE 12.5 mm front wall mounting package, PCB straight soldering THT 12.5 mm insert, front wall mounting screw, in plastic bag package |
| Artikelomschrijving: | HK2F6S-2C-GS/12,5 L |
| Isolatieweerstand: | ˃ 5x10^8 Ohm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: 60 Ncm, hand-tight |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40°C - +85°C |
| Uniek Nr.: | aut935077009 |