SPE M12 SPE 11.3 mm achterwandmontagepakket
€ 34,67
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
HK2H6S-2M-GS/11,3 L
Fabrikantnummer:
935077010
EAN:
04001088180680
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
Het SPE M12 SPE 11.3 mm achterwandmontagepakket is een hoogwaardige oplossing ontworpen door Lumberg Automation om aan geavanceerde connectiviteitsbehoeften te voldoen. Het beschikt over een duurzaam PCB recht solderen THT 12.5 mm inzetstuk dat robuuste en betrouwbare verbindingen mogelijk maakt. De achterwandmontageschroef zorgt ervoor dat de connector stevig wordt bevestigd, waardoor deze geschikt is voor verschillende industriële toepassingen. Verpakt in een plastic zak voor bescherming, ondersteunt deze vrouwelijke connector zowel schroefvergrendeling als push-pull ontwerpmethoden. Geschikt tot 60V en 4A met een lage contactweerstand van ≤ 20 mOhm, garandeert het een sterke signaalprestaties met een uitstekende afscherming van ≤ 100 mOhm. Dit IP65/IP67-gewaardeerde product functioneert efficiënt in temperaturen van -40°C tot +85°C. In overeenstemming met IEC 63171-6 en IEEE 802.3 normen, biedt het hoge datatransmissiesnelheden tot 10 Gbit/s, wat het ideaal maakt voor hoge snelheid behoeften.
Downloads
Specificaties
| Nominale stroom*: | 4 A |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | SPE Receptacle M12 |
| Productfamillie: | SPE Receptacles |
| Procesgevoeligheidsniveau (PSL): | R0 acc. ECA/IPC/JEDEC J-STD-020D |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 935077010 |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw-Locking / Push-Pull |
| Overdrachtseigenschappen: | 600 MHz |
| Schroefdraadmaat: | M12 x 1 |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Testspanning pin - afscherming: | 2.25 kV |
| Testspanning pin - pin: | 1 kV |
| Afschermingsweerstand: | ≤ 100 mOhm |
| Bedrijfsspanning: | < lt/ >50 V AC / 60 V DC |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Aansluitzijde: | Soldering |
| China RoHS-conform: | |
| Contactweerstand: | ≤ 20 mOhm |
| Overdrachtsnelheid: | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1 Gbit/s 2.5 Gbit/s 5 Gbit/s 10 Gbit/s |
| Ontwerpstandaard: | IEC 63171-6, IEEE 802.3bu (remote power supply over PoDL = Power over Data Line), IEEE 802.3cg (10BASE-T1) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 acc. ECA/IPC/JEDEC J-STD-020D |
| Koppelzijde: | Screw-Locking / Push-Pull |
| Koppelcycli: | ≥ 1000 |
| Lange omschrijving (#1): | SPE M12 SPE 11.3 mm rear wall mounting package, PCB straight soldering THT 12.5 mm insert,rear wall mounting screw, in plastic bag package |
| Artikelomschrijving: | HK2H6S-2M-GS/11,3 L |
| Isolatieweerstand: | ˃ 5x10^8 Ohm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: 60 Ncm, hand-tight |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40°C - +85°C |
| Uniek Nr.: | aut935077010 |