SMA Plug to N Plug RF Adapter
€ 114,29
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RFAASMAPNJ
Fabrikantnummer:
RFAASMAPNJ
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
|---|---|
| Spanning (max.): | 335V |
| VSWR: | < 1.15 |
| Bedrijfsfrequentie (min.): | 0GHz |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Lengte behuizing: | 39.00mm |
| Materiaal behuizing: | Stainless Steel Passivation |
| Aanhoudkracht middencontact: | >26.7N |
| Materiaal contactpen: | Beryllium Copper |
| Diëlektrische doorslagspanning: | >750V |
| Duurzaamheid: | >500 cycles |
| Functie: | Male to Male RF Adapter |
| Impedantie: | 50Ohm |
| Isolatieweerstand: | >5000MOhm |
| Isolator: | Adapter ASTM D 1710 |
| Bedrijfsfrequentie (max.): | 18GHz |
| Uniek Nr.: | blgRFAASMAPNJ |