SLS 10 B Zwart
€ 6,51
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
SLS 10 B Zwart
Fabrikantnummer:
931824100
Merk:
Hirschmann SKS
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
SLS 10 B is een banaansteker voor 4 mm schuifsystemen met een soldeer aansluiting voor snoeren tot 2,5 mm². Met veiligheidspin. Geschikt voor 30 V AC / 60 V DC en 30 A; CAT I. Dit artikel is zwart.
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Banaankoppeling |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Overig |
| Max. werkspanning: | 60 V |
| Stroombelastbaarheid: | 30 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT I |