SLLP4002M5
€ 212,81
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
SLLP4002M5
Fabrikantnummer:
SLLP4002M5
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
13
Downloads
Specificaties
| Materiaal behuizing: | SS 316L |
|---|---|
| Trilbestendigheid: | 10-50Hz double amplitudes?X. Y. Z. each direction 2 hours |
| Schokbestendigheid: | 1000m/s², X.Y.Z each direction 6 times |
| Detectiemethode: | Reflective, Diffuse |
| Detectieafstand: | 2 - 40mm |
| Reactietijd: | < 0.5 ms |
| Uitgangsconfiguratie: | NPN |
| Bedrijfsmodus: | Light on |
| Bedrijfsvochtigheid: | 35% - 85%(No condensation) |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -10°C |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +50°C |
| Lichtbron: | Infrared |
| IP-classificatie: | IP67 |
| Verbindingsmethode: | M5 |
| Kabellengte: | 2m |
| Voedingsspanning: | 12V - 24V |
| Uniek Nr.: | blgSLLP4002M5 |