Round Bezel
€ 8,49
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VS0002
Fabrikantnummer:
VS0002
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
15
Downloads
Specificaties
| RoHS-conform: | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 - Glass Filled |
| Stroom (max.): | 6.3A |
| Diameter: | 12.8mm |
| Functie: | Turn Action |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Spanning (max.): | 240V |
| Uniek Nr.: | blgVS0002 |