Ronde Veld Aansluitbare Vermogensconnector (CA-serie)
€ 12,48
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
CA 3 W LS
Fabrikantnummer:
934128100
EAN:
04002044181291
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De Ronde Veld Aansluitbare Vermogensconnector (CA-serie) is een robuuste, mannelijke, hoekige 4-pins connector ontworpen voor industriële toepassingen. Met geïntegreerde trekontlasting zorgt deze connector voor betrouwbare elektrische verbindingen onder uitdagende omstandigheden. Hij ondersteunt 400 V AC en 230 V DC en kan stromen verwerken tot 16 A AC en 10 A DC. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuZn en PA 66 GF, biedt hij uitstekende duurzaamheid met een IP66 en IP67 beoordeling, waardoor hij geschikt is voor gebruik in zware omgevingen. De CA-serie connector heeft schroefklemverbindingen en ondersteunt kabels met diameters van 6 mm tot 12 mm. De beschermingsgraad en naleving van DIN-normen garanderen betrouwbare prestaties.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr. 2745 |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP66, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP66, IP67 |
| Productsubfamilie: | CA-Series |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934128100 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V DC, 400V AC |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Nominale stroom*: | 10 A DC, 16 A AC (1.5 mm²) |
| UL-bestandsnummer, Materiaal behuizing: | E41871 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E116324 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal kabelwartel: | E41871 |
| UL-bestand: | E95522, Series CA 3 |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -40°C to +90°C |
| Geschikte kabels: | Ø6 mm to Ø12 mm, Gasket Ø9 mm for cables with Ø6 - 9 mm, Gasket Ø12 mm for cables with Ø9 - 12 mm |
| Trekontlasting: | clamping cage |
| Afscherming: | Unshielded |
| Nominale spanning: | 250 V DC, 400V AC |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Aansluitende connectoren / Passend op: | 934-125-100 CA 3 LD (field attachable, straight), 934-129-100 CA 3 W LD (field attachable, angled), 932-321-100 CA 3 GD (receptacle, straight) |
| Lange omschrijving (#1): | Circular Field Attachable Power Connector (CA Series): Male, angled, 4-pin(3+PE), integrated strain relief, 400 V AC/230 V DC, 16 A AC/10 A DC |
| Artikelomschrijving: | CA 3 W LS |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.5 mm² to 2.5 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA 66 |
| Kabelwartel: | TR22 |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | PA 66 GF |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C, notice derating |
| Contactcoating: | Cu/Ag |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 |
| Behuizingskleur: | black |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (bevestiging): | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | TR22: min. 250 Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Klantspecifiek product: | |
| Accessoires apart te bestellen: | 831-530-400: CA00 SD 1, cap |
| Uniek Nr.: | hir934128100 |