Ronde Receptacel Voedingsconnector (CA-serie)
€ 6,09
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
CA 6 GS
Fabrikantnummer:
932326100
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De Ronde Receptacel Voedingsconnector (CA-serie) is een robuuste en veelzijdige connector ontworpen voor hoogvermogen toepassingen. Deze mannelijke connector is voorzien van een voorzijde montage met flens, heeft 7 pinnen (6+PE) en ondersteunt 230 V AC/DC bij 10 A. Hij maakt gebruik van een bevestigingsschroef voor veilige aansluitingen en is gemaakt van duurzame materialen zoals CuZn en Cu/Ag-contacten. Met een bedrijfstemperatuurbereik van -40°C tot +90°C en een IP65/IP67-beschermingsklasse is hij geschikt voor verschillende omgevingscondities. Voldoet aan DIN EN 61984 normen voor betrouwbare prestaties in veeleisende toepassingen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr. 2745 |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65; IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65; IP67 |
| Productsubfamilie: | CA-Series |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 932326100 |
| Bedrijfsspanning: | 230V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 7(6+PE) |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Montage: | M3, not part of delivery |
| Nominale stroom*: | 10 A (0.75 mm²) |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E116324 |
| UL-bestand: | E95522, Series CA 3 |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Type aansluiting: | solder |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -40°C to +90°C |
| Afscherming: | Unshielded |
| Nominale spanning: | 250V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Aansluitende connectoren / Passend op: | 934-127-100 CA 6 LD, straight 934-131-100 CA 6 W LD, angled |
| Lange omschrijving (#1): | Circular Receptacle Power Connector (CA Series): Male, front mount with flange, 7-pin(6+PE), 230 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | CA 6 GS |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connectorontwerp: | Front Mount with flange |
| Geleiderdoorsnede: | max. 0.75 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Bevestigingstype: | Locking Screw |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C, notice derating |
| Contactcoating: | Cu/Ag |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 3: (50-60) Ncm, not part of delivery |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Klantspecifiek product: | |
| Accessoires apart te bestellen: | CA00 SD 2: 831-529-100, cap |
| Uniek Nr.: | hir932326100 |