Rewireable Flex Connector PXP6034 Series 4mm-10mm Cable Plastic Body
€ 32,00
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP6034/B
Fabrikantnummer:
PXP6034/B
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
4
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL, VDE |
|---|---|
| Kabelingangsmaat (max.): | 10mm |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
| Kabelingangsmaat (min.): | 4mm |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 8 Contacts |
| IP-classificatie: | IP66, IP68, IP69K |
| Functie: | Flex Cable Connector |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Push-Twist |
| Stroom (max.): | 1.5A |
| Diameter over koppelring (mm): | 32mm |
| Ethernetcategorie: | Cat 5e |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Spanning (max.): | 42V |
| Uniek Nr.: | blgPXP6034/B |