Rechthoekige receptakel voedingsconnector (ST-serie)
€ 11,03
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STAKAP 2
Fabrikantnummer:
930329106
EAN:
04001088144118
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De Rechthoekige Receptakel Voedingsconnector (ST-serie) van Hirschmann is een betrouwbare en efficiënte oplossing voor voedingsverbindingsbehoeften. Deze vrouwelijke paneelbevestigingsconnector heeft een 2-pin+PE configuratie in een duurzame grijze behuizing. Hij werkt op 230 V AC/DC en ondersteunt tot 16 A AC en 6 A DC, waardoor hij geschikt is voor verschillende industriële toepassingen. Gemaakt met PA GF materiaal en een Ni-geplateerde basisplaat, zorgt hij voor duurzame prestaties met een hoge brandbaarheidsklasse van UL 94 HB.
Voordelen van deze voedingsconnector zijn onder meer de robuuste constructie en veiligheidskenmerken, zoals schroefaansluitingen en veiligheidsbeugels. De connector voldoet ook aan de strenge normen van DIN EN 61984 en VDE 61984, wat zorgt voor een veilige en betrouwbare werking, zelfs in veeleisende omgevingen.
De toepassingen zijn breed, variërend van machines tot automatiseringssystemen, waar betrouwbare voedingsverbind ingsverlening cruciaal is. De Rechthoekige Receptakel Voedingsconnector (ST-serie) is ideaal voor gebruik in omgevingen die een hoge mate van betrouwbaarheid en veiligheid vereisen.
Voordelen van deze voedingsconnector zijn onder meer de robuuste constructie en veiligheidskenmerken, zoals schroefaansluitingen en veiligheidsbeugels. De connector voldoet ook aan de strenge normen van DIN EN 61984 en VDE 61984, wat zorgt voor een veilige en betrouwbare werking, zelfs in veeleisende omgevingen.
De toepassingen zijn breed, variërend van machines tot automatiseringssystemen, waar betrouwbare voedingsverbind ingsverlening cruciaal is. De Rechthoekige Receptakel Voedingsconnector (ST-serie) is ideaal voor gebruik in omgevingen die een hoge mate van betrouwbaarheid en veiligheid vereisen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 930329106 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Montage: | Screw: M3 (2x) |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A AC / 6 A DC |
| UL-bestandsnummer, Materiaal behuizing: | E195508 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E116324 |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -30°C to +90°C |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Receptacle Power Connector (ST Series): Female, panel mount, 2-pin+PE, grey housing, 230 V AC/DC, 16 A AC/6 A DC |
| Artikelomschrijving: | STAKAP 2 |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connectorontwerp: | Panel Mount with flange |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.50 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Behuizingscoating: | baseplate: Ni |
| Behuizingsmateriaal: | PA 6 GF, baseplate: ZnAl Cu |
| Behuizingskleur: | grey |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (montageschroef): | M 3: (50-60) Ncm, flange |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 3: (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Klantspecifiek product: | |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 2, 732-044-…, safety bracket |
| Uniek Nr.: | hir930329106 |