Rechthoekige Voedingsconnector (ST Serie)
€ 10,52
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STAKAP 3 N V0 grey
Fabrikantnummer:
932513100
EAN:
04001088022577
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De Rechthoekige Voedingsconnector (ST Serie) is ontworpen voor hoogwaardige industriële toepassingen. Het beschikt over een vrouwelijke connector, paneelmontageontwerp, en 3-pin+PE configuratie gehuisvest in een grijze behuizing. Dit apparaat ondersteunt 400 V AC / 230 V DC en kan tot 16 A AC/10 A DC aan. Gemaakt van duurzame materialen, zorgt de connector voor betrouwbaarheid en langdurige prestaties en functioneert het efficiënt binnen een temperatuurbereik van -30°C tot +90°C. De beschermingsgraad is IP54, waardoor het bestand is tegen stof en spatten van water. Het voldoet aan de ontwerpstandaarden van DIN EN 61984 (VDE 0627) en IEC 60335, wat veiligheid en prestatie garandeert. Uitgerust met een NBR-pakking, is het behuizingsmateriaal vlamvertragend volgens de UL 94 V-0-normen. Ideaal voor industriële toepassingen, is deze connector eenvoudig te monteren met schroeven en bevat een veiligheidsbevestigingsbeugel voor een veilige installatie.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC / 230 V DC |
| Artikelnummer (#1): | 932513100 |
| Bijzonderheden: | * flame retardant of the plastic materials according to DIN EN 60335-1: GWFI 850 °C; GWIT 775 °C |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL |
| UL-bestand: | E95522 |
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -30°C to +90°C |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Nominale stroom*: | 16 A AC / 10 A DC |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV / 4.0 kV |
| Nominale spanning: | 400 V AC / 250 V DC |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Afscherming: | Unshielded |
| Montage: | Screw: M 2.5 (3x) |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 3, 732-045-…, safety bracket |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.50 mm² |
| Connectorontwerp: | Panel Mount with flange |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 GF |
| Artikelomschrijving: | STAKAP 3 N V0 grey |
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Receptacle Power Connector (ST Series): Female, panel mount, 3-pin+PE, grey housing, 400 V AC / 230 V DC, 16 A AC/10 A DC |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Behuizingskleur: | grey |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627), IEC 60335 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | BZ 2.9x14: (40-50) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 3: (30-40) Ncm |
| Aandraaimoment (montageschroef): | M 2.5: (40-50) Ncm, flange |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Uniek Nr.: | hir932513100 |