Rechthoekige Veldbevestigbare Stroomconnector (ST-serie)
€ 10,05
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STAS 4 N V0 black
Fabrikantnummer:
934442200
EAN:
04001088015388
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De Rechthoekige Veldbevestigbare Stroomconnector (ST-serie) is ontworpen voor robuuste stroomverbindingen in verschillende velden. Met een mannelijke, rechte uitvoering en trekkrachtontlasting, heeft deze connector een 4-pins+PE configuratie in een zwarte behuizing. Het werkt op 400 V AC en 230 V DC, en verwerkt maximaal 10 A stroom. De connector is vervaardigd met hoogwaardige materialen, waaronder CuZn en Cu/Sn voor de contacten, en PA GF voor de behuizing en kabelwartel, die allemaal voldoen aan strenge vlamvertragingsnormen. Het onbeschermde design en IP54 beschermingsgraad zorgen voor duurzaamheid in veeleisende omgevingen. De connector ondersteunt tot 50 koppelcycli, hetgeen het geschikt maakt voor toepassingen die frequente aansluitingen en ontkoppelingen vereisen. Het heeft een schroefklemverbindingstype en is geschikt voor kabels met diameters van 6 mm tot 10 mm.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Field Attachable Power Connector (ST Series): Male, straight with strain relief , 4-pin+PE, black housing, 400 V AC/230 V DC, 10 A |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934442200 |
| Bijzonderheden: | * flame retardant of the plastic materials according to DIN EN 60335-1: GWFI 850 °C; GWIT 775 °C |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC / 230 V DC |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4+PE |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Type contact / Geslacht: | male |
| UL-keurmerk: | UL |
| UL-bestand: | E95522 |
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
| Geschikte kabels: | Ø6 mm to Ø10 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 400 V AC / 250 V DC |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Afscherming: | Unshielded |
| Trekontlasting: | Cable clamp |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Artikelomschrijving: | STAS 4 N V0 black |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 4, 732-049-…, safety bracket |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.50 mm² |
| Connectorontwerp: | Straight with strain relief |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Kabelwartel: | M16 x 1.5 |
| Kleur kabelwartel: | black |
| Pakking kabelwartel: | SBR /NBR (cable gland) |
| Materiaal kabelwartel: | PA 66 GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Behuizingskleur: | black |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 GF |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627), IEC 60335 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | BZ 2.9x14: (40-50) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | M 16x1.5: (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (trekontlastingsschroef): | BZ 2.9x14: (40-50) Ncm |
| Uniek Nr.: | hir934442200 |