Rechthoekige Veldbare Voedingsconnector (ST-serie)
€ 7,86
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STAS 200
Fabrikantnummer:
932038106
EAN:
04001088144057
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De Rechthoekige Veldbare Voedingsconnector (ST-serie) is een praktische oplossing voor stroomverbindingsbehoeften. Deze mannelijke, rechte connector bevat trekontlasting en een coderingssleuf voor extra veiligheid en betrouwbaarheid. De duurzaam grijze kunststof behuizing ondersteunt een bedrijfsstroom van 230 V AC/DC en kan stromen tot 16 A AC of 10 A DC verwerken. De connector heeft een 2-pin + PE-configuratie en voldoet aan de DIN EN 61984 (VDE 0627)-normen. Het ontwerp omvat een schroefklem en een PG 7-kabelwartel, waardoor hij geschikt is voor kabels met diameters tussen 4 mm en 6.5 mm. Met een IP54 beschermingsklasse is hij geschikt voor verschillende industriële omgevingen. De connector is ook ontworpen om temperaturen van -30°C tot +90°C te weerstaan, wat betrouwbare prestaties in diverse omstandigheden waarborgt.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 932038106 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A AC / 6 A DC |
| UL-bestandsnummer, Materiaal behuizing: | E116324 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E116324 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal kabelwartel: | E116324 |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Geschikte kabels: | Ø4 mm to Ø6.5 mm |
| Trekontlastingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Trekontlasting: | Cable clamp |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Field Attachable Power Connector (ST Series): Male, straight with strain relief and coding slot , 2-pin+PE, grey housing, 230 V AC/DC, 16 A AC/6 A DC |
| Artikelomschrijving: | STAS 200 |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Straight with strain relief and coding slot |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.50 mm² |
| Codering: | coding slot |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA 6 GF |
| Pakking kabelwartel: | SBR /NBR (cable gland) |
| Kleur kabelwartel: | grey |
| Kabelwartel: | PG 7 |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Behuizingsmateriaal: | PA 6 GF |
| Behuizingskleur: | grey |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (trekontlastingsschroef): | M 2: (30-40) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | PG 7:(150-250) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 2.5: (40-50) Ncm, housing |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Klantspecifiek product: | |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 2, 732-044-…, safety bracket |
| Uniek Nr.: | hir932038106 |