Rechthoekige Veldaanpasbare Stroomconnector (ST-serie)
€ 8,80
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STAK 20 V0
Fabrikantnummer:
931264206
EAN:
04001088037540
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De Rechthoekige Veldaanpasbare Stroomconnector (ST-serie) is een zeer betrouwbare en duurzame connector, ontworpen om te voldoen aan veeleisende stroomverbindingen. Met een rechte, vrouwelijke vorm en trekontlasting, beschikt deze connector over een 2-pins+PE configuratie en ondersteunt 230 V AC/DC met een stroomsterkte van 16 A AC of 6 A DC. De grijze behuizing is gemaakt van PA GF materiaal, wat zorgt voor een sterke en stabiele verbinding, geschikt voor omgevingen met temperaturen variërend van -30°C tot +90°C. De connector is beoordeeld met IP54, wat uitstekende bescherming biedt tegen stof en beperkte waterindringing en voldoet aan IEC 60335 en DIN EN normen. Of het nu gaat om industriële automatisering, elektrische panelen of andere toepassingen met een hoog vermogen, deze connector biedt betrouwbare prestaties en zorgt voor veilige verbindingen.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Field Attachable Power Connector (ST Series): Female, straight with strain relief , 2-pin+PE, grey housing, 230 V AC/DC, 16 A AC/6 A DC |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 931264206 |
| Bijzonderheden: | * flame retardant of the plastic materials according to DIN EN 60335-1: GWFI 850 °C; GWIT 775 °C |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Nominale stroom*: | 16 A AC / 6 A DC |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal kabelwartel: | E195508 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E116324 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal behuizing: | E195508 |
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -30°C to +90°C |
| Geschikte kabels: | Ø4 mm to Ø6.5 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Afscherming: | Unshielded |
| Trekontlasting: | Cable clamp |
| Trekontlastingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Artikelomschrijving: | STAK 20 V0 |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 2, 732-044-..., safety bracket |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.50 mm² |
| Connectorontwerp: | Straight with strain relief |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Kabelwartel: | PG 7 |
| Kleur kabelwartel: | grey |
| Pakking kabelwartel: | SBR /NBR (cable gland) |
| Materiaal kabelwartel: | PA 66 GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR (flat gasket) |
| Behuizingskleur: | grey |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 GF |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627), IEC 60335 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 2.5: (40-50) Ncm, housing |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | PG 7:(150-250) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (trekontlastingsschroef): | M 2: (30-40) Ncm |
| Uniek Nr.: | hir931264206 |