Rechthoekige Veld Aansluitbare Voedingsconnector (ST Series)
€ 7,98
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STAK 20
Fabrikantnummer:
931264106
EAN:
04002044214982
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De Rechthoekige Veld Aansluitbare Voedingsconnector (ST Series) is een zeer betrouwbare voedingsconnector ontworpen voor industriële toepassingen. Deze vrouwelijke, rechte connector wordt geleverd met een trekontlasting en heeft een 2-pin+PE configuratie. De behuizing is gemaakt van duurzaam grijs PA GF-materiaal, wat zorgt voor een lange levensduur, zelfs onder zware omstandigheden. Deze connector functioneert efficiënt bij 230 V AC/DC en ondersteunt een stroomsterkte van 16 A AC en 6 A DC. Het beschikt over een schroefterminalverbinding, wat de montage en het onderhoud vergemakkelijkt. De beschermingsgraad is geclassificeerd als IP54, wat bescherming biedt tegen stof en waterspatten, waardoor het geschikt is voor verschillende buitentoepassingen. Bovendien voldoet het aan verschillende industriestandaarden, waaronder DIN EN 61984 (VDE 0627), wat een gegarandeerde prestatie in veeleisende omgevingen biedt.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 931264106 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A AC / 6 A DC |
| UL-bestandsnummer, Materiaal behuizing: | E195508 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E116324 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal kabelwartel: | E195508 |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -30°C to +90°C |
| Geschikte kabels: | Ø4 mm to Ø6.5 mm |
| Trekontlastingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Trekontlasting: | Cable clamp |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Field Attachable Power Connector (ST Series): Female, straight with strain relief , 2-pin+PE, grey housing, 230 V AC/DC, 16 A AC/6 A DC |
| Artikelomschrijving: | STAK 20 |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Straight with strain relief |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.50 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA 6 GF |
| Pakking kabelwartel: | SBR /NBR (cable gland) |
| Kleur kabelwartel: | grey |
| Kabelwartel: | PG 7 |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Behuizingsmateriaal: | PA 6 GF |
| Behuizingskleur: | grey |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR (flat gasket) |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (trekontlastingsschroef): | M 2: (30-40) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | PG 7:(150-250) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 2.5: (40-50) Ncm, housing |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Klantspecifiek product: | |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 2, 732-044-…, safety bracket |
| Uniek Nr.: | hir931264106 |