Rechthoekige Veld Aansluitbare Vermogensconnector (ST Series)
€ 7,88
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STAK 3 N black
Fabrikantnummer:
932140100
EAN:
04002044209896
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Rechthoekige Veld Aansluitbare Vermogensconnector (ST Series) is ontworpen om uitzonderlijke prestaties en robuustheid te bieden voor verschillende elektrische toepassingen. Met een vrouwelijke, rechte configuratie met trekontlasting, beschikt deze 3-pin+PE connector over een duurzame zwarte behuizing. Het ondersteunt een bedrijfsspanning van 400 V AC/230 V DC en kan stromen tot 16 A AC/10 A DC verwerken, waardoor het geschikt is voor veeleisende elektrische taken. De connector is gebouwd om lang mee te gaan, met hoogwaardige materialen zoals PA GF behuizing, NBR pakkingen, en CuZn contacten met Cu/Sn plating. Het voldoet aan de DIN EN 61984 (VDE 0627) norm, wat betrouwbare prestaties garandeert. De connector biedt een aanzienlijk omgevings temperatuurbereik van -30°C tot +90°C, een IP54-beschermingsgraad, en is ontworpen met een kabelwartel geschikt voor kabellengtes variërend van 6 mm tot 10 mm. Toepassingen omvatten industriële machines, stroom distributie en andere elektrische systemen die robuuste en betrouwbare verbindingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir932140100 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 932140100 |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC / 230 V DC |
| Aantal pinnen: | 3+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A AC / 10 A DC |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -30°C to +90°C |
| Geschikte kabels: | Ø6 mm to Ø10 mm |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Trekontlasting: | Cable clamp |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Nominale spanning: | 400 V AC / 250 V DC |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV / 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Field Attachable Power Connector (ST Series): Female, straight with strain relief , 3-pin+PE, black housing, 400 V AC/230 V DC, 16 A AC/10 A DC |
| Artikelomschrijving: | STAK 3 N black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Straight with strain relief |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.50 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA 6 GF |
| Pakking kabelwartel: | SBR /NBR (cable gland) |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG 11 |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Behuizingsmateriaal: | PA 6 GF |
| Behuizingskleur: | black |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR (flat gasket) |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (trekontlastingsschroef): | BZ 2.9x14: (40-50) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | PG 11: (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | BZ 2.9x14: (40-50) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Klantspecifiek product: | |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 3, 732-045-…, safety bracket |