Rechthoekige Veld Aanpasbare Vermogensconnector (ST-serie)
€ 8,05
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STAS 3 N V0 black
Fabrikantnummer:
932143200
EAN:
04001088015203
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De Rechthoekige Veld Aanpasbare Vermogensconnector (ST-serie) biedt een robuuste en betrouwbare oplossing voor vermogenconnectiviteit in verschillende industriële toepassingen. Deze mannelijke rechte connector is voorzien van trekontlasting en heeft een 3-pin+PE-configuratie in een duurzame zwarte behuizing. Ontworpen om 400 V AC/230 V DC en 16 A AC/10 A DC te ondersteunen, zorgt het voor stabiele prestaties onder hoge spannings- en stroomomstandigheden. De connector voldoet aan strenge normen, waaronder DIN EN 61984 en IEC 60335, met een beschermingsgraad van IP54, waardoor hij geschikt is voor ruwe omgevingen. Het gebruik van kwalitatieve materialen, zoals CuZn voor de contactbasis en PA GF voor de behuizing, garandeert langdurige betrouwbaarheid en veiligheid.
Voordelen van de Rechthoekige Veld Aanpasbare Vermogensconnector zijn onder meer de hoge stroom- en spanningsclassificaties, betrouwbare trekontlasting en naleving van internationale veiligheidsnormen. Het ongeëkrande ontwerp en de eenvoudige bevestiging via een veiligheidsbeugel bieden extra veelzijdigheid en veiligheid in verschillende installaties. Het werktemperatuurbereik van -30°C tot +90°C, gecombineerd met zijn vlamvertragende materialen, zorgt voor veilige werking onder extreme omstandigheden.
Deze connector is zeer geschikt voor verschillende industriële en automatiseringstoepassingen die veilige en efficiënte vermogensverbindingen vereisen. De eenvoudige installatie en robuuste constructie maken het ideaal voor gebruik in vermogensverdelingssystemen, machines en andere apparatuur die betrouwbare vermogensverbindingen vereisen.
Voordelen van de Rechthoekige Veld Aanpasbare Vermogensconnector zijn onder meer de hoge stroom- en spanningsclassificaties, betrouwbare trekontlasting en naleving van internationale veiligheidsnormen. Het ongeëkrande ontwerp en de eenvoudige bevestiging via een veiligheidsbeugel bieden extra veelzijdigheid en veiligheid in verschillende installaties. Het werktemperatuurbereik van -30°C tot +90°C, gecombineerd met zijn vlamvertragende materialen, zorgt voor veilige werking onder extreme omstandigheden.
Deze connector is zeer geschikt voor verschillende industriële en automatiseringstoepassingen die veilige en efficiënte vermogensverbindingen vereisen. De eenvoudige installatie en robuuste constructie maken het ideaal voor gebruik in vermogensverdelingssystemen, machines en andere apparatuur die betrouwbare vermogensverbindingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Field Attachable Power Connector (ST Series): Male, straight with strain relief , 3-pin+PE, black housing, 400 V AC/230 V DC, 16 A AC/10 A DC |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 932143200 |
| Bijzonderheden: | * flame retardant of the plastic materials according to DIN EN 60335-1: GWFI 850 °C; GWIT 775 °C |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC / 230 V DC |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Nominale stroom*: | 16 A AC / 10 A DC |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Type contact / Geslacht: | male |
| UL-keurmerk: | UL |
| UL-bestand: | E95522 |
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
| Geschikte kabels: | Ø6 mm to Ø10 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV / 4.0 kV |
| Nominale spanning: | 400 V AC / 250 V DC |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Afscherming: | Unshielded |
| Trekontlasting: | Cable clamp |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Artikelomschrijving: | STAS 3 N V0 black |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 3, 732-045-…, safety bracket |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.50 mm² |
| Connectorontwerp: | Straight with strain relief |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Kabelwartel: | PG 11 |
| Kleur kabelwartel: | black |
| Pakking kabelwartel: | SBR /NBR (cable gland) |
| Materiaal kabelwartel: | PA 66 GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Behuizingskleur: | black |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 GF |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627), IEC 60335 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | BZ 2.9x14: (40-50) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | PG 11: (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (trekontlastingsschroef): | BZ 2.9x14: (40-50) Ncm |
| Uniek Nr.: | hir932143200 |