Rechthoekige Ter Plaatse Monteerbare Vermogensconnector (ST-serie)
€ 10,47
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STAS 5 V0
Fabrikantnummer:
931692206
EAN:
04001088038400
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De Rechthoekige Ter Plaatse Monteerbare Vermogensconnector (ST-serie) is ontworpen voor industriële en hoogwaardige toepassingen die duurzame connectoren vereisen. Dit mannelijke, recht ontwerp omvat trekontlasting en een 5-polige + PE-configuratie, gehuisvest in grijs, vlamvertragend materiaal. Met spanningsratings van 400 V AC/230 V DC en stroomratings van 10 A AC/6 A DC biedt het een robuuste elektrische prestatie. Het is ontworpen om te werken in temperatuurbereiken van -30°C tot +90°C en behoudt een beschermingsgraad van IP54, waardoor het geschikt is voor verschillende veeleisende omgevingen. Aanvullende kenmerken zijn onder andere een trekontlasting met klembek, kabelcompatibiliteit van Ø8 mm tot Ø10 mm, en naleving van de DIN EN 61984- en IEC 60335-normen. De connector maakt gebruik van een krimpaansluitingstype en ondersteunt tot 50 koppelingen.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Field Attachable Power Connector (ST Series): Male, straight with strain relief , 5-pin+PE, grey housing, 400 V AC/230 V DC, 10 A AC/6 A DC |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 931692206 |
| Bijzonderheden: | * flame retardant of the plastic materials according to DIN EN 60335-1: GWFI 850 °C; GWIT 775 °C |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC / 230 V DC |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5+PE |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Nominale stroom*: | 10 A AC / 6 A DC |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | male |
| UL-bestandsnummer, Materiaal kabelwartel: | E195508 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E116324 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal behuizing: | E195508 |
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
| Geschikte kabels: | Ø8 mm to Ø10 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 400 V AC / 250 V DC |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Afscherming: | Unshielded |
| Trekontlasting: | clamping cage |
| Trekontlastingsmateriaal: | POM |
| Artikelomschrijving: | STAS 5 V0 |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 3, 732-045-…, safety bracket |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.00 mm² |
| Connectorontwerp: | Straight with strain relief |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Kabelwartel: | PG 11 |
| Kleur kabelwartel: | grey |
| Pakking kabelwartel: | SBR /NBR (cable gland) |
| Materiaal kabelwartel: | PA 66 GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Contactcoating: | Cu/Ag |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Behuizingskleur: | grey |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 GF |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627), IEC 60335 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 2.5: (40-50) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | PG 11: (250-375) Ncm |
| Uniek Nr.: | hir931692206 |