Rechthoekige Ter Plaatse Monteerbare Vermogensconnector (ST-serie)
€ 10,59
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STAK 4
Fabrikantnummer:
932533106
EAN:
04001088144064
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De rechthoekige ter plaatse monteerbare vermogensconnector (ST-serie) is een essentieel onderdeel voor veilige stroomverbindingen. Deze vrouwelijke connector, ontworpen voor montage ter plaatse, heeft een recht ontwerp met trekontlasting, wat zorgt voor robuuste en betrouwbare verbindingen in verschillende industriële toepassingen. De connector ondersteunt een 4-pin+PE configuratie en werkt op 400 V AC en 230 V DC met een nominale stroom van 10 A. Gemaakt van duurzaam PA GF materiaal, biedt de grijze behuizing uitstekende bescherming en trekontlasting, en behoudt het de integriteit en prestaties onder wisselende omstandigheden. Deze connector is ideaal voor omgevingen met temperaturen van -30°C tot +90°C en voldoet aan de DIN EN 61984 (VDE 0627) norm, wat zorgt voor naleving van strenge veiligheidsvoorschriften.
Het belangrijkste voordeel van deze connector is de veelzijdigheid en betrouwbaarheid in veeleisende industriële omgevingen. Het schroefklem verbindingstype en de kabelwartelinrichting voor kabeldiameters tussen 6 mm en 10 mm maken het zeer aanpasbaar voor verschillende installaties. Met een beschermingsgraad van IP54 is het beschermd tegen stof en waterspray, wat een extra laag duurzaamheid toevoegt.
Deze connector is bijzonder geschikt voor stroomverbindingen in machines, industriële apparatuur en andere elektrische installaties waar veilige, robuuste verbindingen prioriteit hebben. Het eenvoudige, met trekontlasting ontworpen ontwerp zorgt voor gemakkelijke installatie en langdurige prestaties.
Het belangrijkste voordeel van deze connector is de veelzijdigheid en betrouwbaarheid in veeleisende industriële omgevingen. Het schroefklem verbindingstype en de kabelwartelinrichting voor kabeldiameters tussen 6 mm en 10 mm maken het zeer aanpasbaar voor verschillende installaties. Met een beschermingsgraad van IP54 is het beschermd tegen stof en waterspray, wat een extra laag duurzaamheid toevoegt.
Deze connector is bijzonder geschikt voor stroomverbindingen in machines, industriële apparatuur en andere elektrische installaties waar veilige, robuuste verbindingen prioriteit hebben. Het eenvoudige, met trekontlasting ontworpen ontwerp zorgt voor gemakkelijke installatie en langdurige prestaties.
Downloads
Specificaties
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
|---|---|
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 932533106 |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC / 230 V DC |
| Aantal pinnen: | 4+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -30°C to +90°C |
| Geschikte kabels: | Ø6 mm to Ø10 mm |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Trekontlasting: | Cable clamp |
| Afscherming: | Unshielded |
| Nominale spanning: | 400 V AC / 250 V DC |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Field Attachable Power Connector (ST Series): Female, straight with strain relief , 4-pin+PE, grey housing, 400 V AC/230 V DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | STAK 4 |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Straight with strain relief |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.50 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA 6 GF |
| Pakking kabelwartel: | SBR /NBR (cable gland) |
| Kleur kabelwartel: | grey |
| Kabelwartel: | PG 11 |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Behuizingsmateriaal: | PA 6 GF |
| Behuizingskleur: | grey |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR (flat gasket) |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (trekontlastingsschroef): | BZ 2.9x14: (40-50) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | PG 11: (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | BZ 2.9x14: (40-50) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Klantspecifiek product: | |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 4, 732-049-…, safety bracket |
| Uniek Nr.: | hir932533106 |