Rechthoekige Stopcontact Vermogensconnector (ST-serie)
€ 10,08
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STASAP 2 B
Fabrikantnummer:
930822106
EAN:
04001088144088
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De Rechthoekige Stopcontact Vermogensconnector (ST-serie) is een geavanceerde mannelijke connector voor paneelmontage-toepassingen. Met 2-pin+PE en een grijze behuizing biedt het een veilige en robuuste verbinding voor 230 V AC/DC-voedingssystemen. Deze connector is geschikt voor 16 A AC en 6 A DC, ideaal voor diverse industriële toepassingen. Gemaakt van hoogwaardig PA GF-materiaal, de behuizing en de basisplaat bevatten duurzaam ZnAl Cu met Ni-plating, wat zorgt voor uitstekende geleiding en duurzaamheid. De schroefterminalverbinding ondersteunt een conductor doorsnede van 0,25 mm² tot 1,50 mm². Gecertificeerd volgens verschillende normen waaronder DIN EN 61984 (VDE 0627) en UL 94 V-0 voor brandbaarheid, behaalt deze connector een bescherming rating van IP20 bij correcte montage. Ideaal voor gebruik in omgevingen met temperaturen van -30°C tot +90°C.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 930822106 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Montage: | Screw: M3 (2x) |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A AC / 6 A DC |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E195508 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E116324 |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Receptacle Power Connector (ST Series): Male, panel mount, 2-pin+PE, grey housing, 230 V AC/DC, 16 A AC/6 A DC |
| Artikelomschrijving: | STASAP 2 B |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connectorontwerp: | Panel Mount with flange |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.50 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Behuizingscoating: | baseplate: Ni |
| Behuizingsmateriaal: | PA 6 GF, baseplate: ZnAl Cu |
| Behuizingskleur: | grey |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (montageschroef): | M 3: (50-60) Ncm, flange |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 3: (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Klantspecifiek product: | |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 2, 732-044-…, safety bracket |
| Uniek Nr.: | hir930822106 |