Rechthoekige Receptor Vermogensconnector (ST-serie)
€ 7,84
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STASEI 200 V0
Fabrikantnummer:
932048306
EAN:
04001088037984
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De Rechthoekige Receptor Vermogensconnector (ST-serie) is ontworpen voor betrouwbare prestaties in veeleisende toepassingen. Deze mannelijke connector heeft een voorzijde montage met flens en een coderingsgleuf voor nauwkeurige en veilige verbindingen. Met een 2-pins+PE configuratie kan deze 230 V AC/DC aan en is beoordeeld voor 16 A AC of 6 A DC. De behuizing is gemaakt van duurzaam, vlamvertragend grijs PA GF-materiaal, wat uitstekende bescherming en duurzaamheid biedt. Het is compatibel met DIN EN 61984-normen en heeft een beschermingsklasse van IP54. Deze connector is ideaal voor gebruik in industriële omgevingen waar veilige en betrouwbare elektrische verbindingen cruciaal zijn.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Artikelnummer (#1): | 932048306 |
| Bijzonderheden: | * flame retardant of the plastic materials according to DIN EN 60335-1: GWFI 850 °C; GWIT 775 °C |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E116324 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E195508 |
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Nominale stroom*: | 16 A AC / 6 A DC |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Afscherming: | Unshielded |
| Montage: | Screw: M3 (2x) |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 2, 732-044-…, safety bracket |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | coding slot |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.50 mm² |
| Connectorontwerp: | Front Mount with flange with coding slot |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 GF |
| Artikelomschrijving: | STASEI 200 V0 |
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Receptacle Power Connector (ST Series): Male, front mount with flange with coding slot, 2-pin+PE, grey housing, 230 V AC/DC, 16 A AC/6 A DC |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Behuizingskleur: | grey |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627), IEC 60335 |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (montageschroef): | M 3: (50-60) Ncm, flange |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Uniek Nr.: | hir932048306 |