Rechthoekige Plugbare Voedingsconnector (ST-serie)
€ 10,90
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STAS 4 N V0 grey
Fabrikantnummer:
934442206
EAN:
04001088015401
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De Rechthoekige Plugbare Voedingsconnector (ST-serie) is een betrouwbare en veelzijdige oplossing voor diverse stroomverbindingsbehoeften. Het heeft een mannelijke, rechte uitvoering met trekontlasting, wat zorgt voor veilige en stabiele verbindingen. De connector is gehuisvest in een duurzame grijze behuizing en bevat een 4-pins+PE-configuratie. Deze connector is geschikt voor 400 V AC en 230 V DC met een stroomsterkte van 10 A, waardoor hij geschikt is voor een breed scala aan industriële toepassingen.
Het belangrijkste voordeel van dit product is de robuuste constructie en veilige verbinding, die cruciaal zijn voor het handhaven van de systeemintegriteit in veeleisende omgevingen. De trekontlasting verhoogt de betrouwbaarheid verder door de kans op losraken of kabelschade te verminderen.
Deze connector is ideaal voor verschillende toepassingen, waaronder industriële machines, automatiseringssystemen en andere omgevingen waar betrouwbare connectiviteit van groot belang is. De naleving van DIN EN 61984, IEC 60335-normen en IP54-rating zorgt ervoor dat deze connector voldoet aan hoge veiligheids- en prestatie-eisen.
Het belangrijkste voordeel van dit product is de robuuste constructie en veilige verbinding, die cruciaal zijn voor het handhaven van de systeemintegriteit in veeleisende omgevingen. De trekontlasting verhoogt de betrouwbaarheid verder door de kans op losraken of kabelschade te verminderen.
Deze connector is ideaal voor verschillende toepassingen, waaronder industriële machines, automatiseringssystemen en andere omgevingen waar betrouwbare connectiviteit van groot belang is. De naleving van DIN EN 61984, IEC 60335-normen en IP54-rating zorgt ervoor dat deze connector voldoet aan hoge veiligheids- en prestatie-eisen.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Field Attachable Power Connector (ST Series): Male, straight with strain relief , 4-pin+PE, grey housing, 400 V AC/230 V DC, 10 A |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934442206 |
| Bijzonderheden: | * flame retardant of the plastic materials according to DIN EN 60335-1: GWFI 850 °C; GWIT 775 °C |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC / 230 V DC |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4+PE |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Type contact / Geslacht: | male |
| UL-keurmerk: | UL |
| UL-bestand: | E95522 |
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
| Geschikte kabels: | Ø6 mm to Ø10 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 400 V AC / 250 V DC |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Afscherming: | Unshielded |
| Trekontlasting: | Cable clamp |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Artikelomschrijving: | STAS 4 N V0 grey |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 4, 732-049-…, safety bracket |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.50 mm² |
| Connectorontwerp: | Straight with strain relief |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Kabelwartel: | M16 x 1.5 |
| Kleur kabelwartel: | grey |
| Pakking kabelwartel: | SBR /NBR (cable gland) |
| Materiaal kabelwartel: | PA 66 GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Behuizingskleur: | grey |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 GF |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627), IEC 60335 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | BZ 2.9x14: (40-50) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | M 16x1.5: (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (trekontlastingsschroef): | BZ 2.9x14: (40-50) Ncm |
| Uniek Nr.: | hir934442206 |