Rechthoekige Invoegvoedingsconnector (ST-serie)
€ 7,61
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STAKEI 3 N V0
Fabrikantnummer:
932142100
EAN:
04001088022553
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De Rechthoekige Invoegvoedingsconnector (ST-serie) is ontworpen voor betrouwbare prestaties in stroomtoepassingen, met een robuuste grijze behuizing en een vrouwelijke aansluitstekker met voorste montageflens. Het bevat 3-pin+PE en is gebouwd om bedrijfsspanningen van 400 V AC / 230 V DC aan te kunnen, ondersteunende stromen van 16 A AC en 10 A DC. Deze connector is geconstrueerd met een PA GF-behuizing en NBR-pakking voor duurzaamheid in verschillende omgevingsomstandigheden variërend van -30°C tot +90°C. De IP54-classificatie garandeert bescherming tegen stof en waterindringing wanneer gemonteerd en vergrendeld met Hirschmann- of Lumberg Automation-connectoren. Met naleving van normen zoals DIN EN 61984, IEC 60335 en een reeks certificeringen (UL, VDE, SEV) is deze connector geschikt voor veilige, vlamvertragende stroomaansluitingen in industriële en automatiseringsomgevingen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC / 230 V DC |
| Artikelnummer (#1): | 932142100 |
| Bijzonderheden: | * flame retardant of the plastic materials according to DIN EN 60335-1: GWFI 850 °C; GWIT 775 °C |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL |
| UL-bestand: | E95522 |
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -30°C to +90°C |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Nominale stroom*: | 16 A AC / 10 A DC |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV / 4.0 kV |
| Nominale spanning: | 400 V AC / 250 V DC |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Afscherming: | Unshielded |
| Montage: | Screw: M3 (2x) |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 3, 732-045-…, safety bracket |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.50 mm² |
| Connectorontwerp: | Front mount with Flange |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 GF |
| Artikelomschrijving: | STAKEI 3 N V0 |
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Receptacle Power Connector (ST Series): Female, front mount with flange, 3-pin+PE, grey housing, 400 V AC / 230 V DC, 16 A AC/10 A DC |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Behuizingskleur: | grey |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627), IEC 60335 |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 3: (30-40) Ncm |
| Aandraaimoment (montageschroef): | M 3: (50-60) Ncm, flange |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Uniek Nr.: | hir932142100 |