Rechthoekige Inbouwconnector (ST Serie)
€ 9,99
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STASEI 5 V0
Fabrikantnummer:
931697206
EAN:
04001088038325
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De Rechthoekige Inbouwconnector (ST Serie) is een robuuste oplossing, ontworpen voor mannelijke voorkantmontages met flens en een 5-polig+PE configuratie. De grijze behuizing ondersteunt zowel 400 V AC als 230 V DC operaties, waardoor een stroom van 10 A AC of 6 A DC mogelijk is. Het voorkantmontageontwerp met flens zorgt voor een veilige bevestiging, terwijl de veiligheidsbeugel de betrouwbaarheid verbetert. Afscherming is niet inbegrepen en het voldoet aan de DIN EN-normen. De duurzame constructie met materialen zoals de CuZn-contactbasis en PA GF-behuizing zorgt voor een lange levensduur, zelfs onder veeleisende omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5+PE |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC / 230 V DC |
| Artikelnummer (#1): | 931697206 |
| Bijzonderheden: | * flame retardant of the plastic materials according to DIN EN 60335-1: GWFI 850 °C; GWIT 775 °C |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E116324 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E116324 |
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Nominale stroom*: | 10 A AC / 6 A DC |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 400 V AC / 250 V DC |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Afscherming: | Unshielded |
| Montage: | Screw: M3 (2x) |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 3, 732-045-…, safety bracket |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.00 mm² |
| Connectorontwerp: | Front mount with Flange |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Contactcoating: | Cu/Ag |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 GF |
| Artikelomschrijving: | STASEI 5 V0 |
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Receptacle Power Connector (ST Series): Male, front mount with flange, 5-pin+PE, grey housing, 400 V AC / 230 V DC, 10 A AC/6 A DC |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Behuizingskleur: | grey |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627), IEC 60335 |
| Aandraaimoment (montageschroef): | M 3: (50-60) Ncm, flange |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Uniek Nr.: | hir931697206 |