Rechthoekige Field Attachable Power Connector (ST-serie)
€ 9,29
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STAS 20 V0
Fabrikantnummer:
931265206
EAN:
04001088037915
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De Rechthoekige Field Attachable Power Connector (ST-serie) is een robuuste en betrouwbare connector ontworpen voor veldmontage. Deze mannelijke, rechte connector heeft trekontlasting en een 2-pin+PE configuratie, waardoor het ideaal is voor diverse stroomtoepassingen. De grijze behuizing geeft een professionele uitstraling, terwijl de connector ondersteuning biedt voor 230 V AC/DC met een nominale stroom van 16 A AC/6 A DC. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuZn-contacten en een PA GF-behuizing, garandeert deze connector duurzaamheid en langdurige prestaties. Het is geschikt voor gebruik bij omgevingstemperaturen van -30°C tot +90°C. Met een beschermingsgraad van IP54 bij juiste montage is deze connector perfect voor het garanderen van veilige en stabiele verbindingen in uitdagende omgevingen. De standaardcompliance omvat onder andere DIN EN 61984 en IEC 60335, wat hem zeer geschikt maakt voor verschillende toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Field Attachable Power Connector (ST Series): Male, straight with strain relief , 2-pin+PE, grey housing, 230 V AC/DC, 16 A AC/6 A DC |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 931265206 |
| Bijzonderheden: | * flame retardant of the plastic materials according to DIN EN 60335-1: GWFI 850 °C; GWIT 775 °C |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Nominale stroom*: | 16 A AC / 6 A DC |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Type contact / Geslacht: | male |
| UL-keurmerk: | UL |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal kabelwartel: | E195508 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E116324 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal behuizing: | E195508 |
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
| Geschikte kabels: | Ø4 mm to Ø6.5 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Afscherming: | Unshielded |
| Trekontlasting: | Cable clamp |
| Trekontlastingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Artikelomschrijving: | STAS 20 V0 |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 2, 732-044-..., safety bracket |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.50 mm² |
| Connectorontwerp: | Straight with strain relief |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Kabelwartel: | PG 7 |
| Kleur kabelwartel: | grey |
| Pakking kabelwartel: | SBR /NBR (cable gland) |
| Materiaal kabelwartel: | PA 66 GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Behuizingskleur: | grey |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 GF |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627), IEC 60335 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 2.5: (40-50) Ncm, housing |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | PG 7:(150-250) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (trekontlastingsschroef): | M 2: (30-40) Ncm |
| Uniek Nr.: | hir931265206 |