Rechthoekige Aansluitdoos Voedingsconnector (ST Series)
€ 7,53
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STASEI 2 V0
Fabrikantnummer:
930622206
EAN:
04001088037472
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De Rechthoekige Aansluitdoos Voedingsconnector (ST Series) is ontworpen voor betrouwbare energieverbindingen. Deze mannelijke connector heeft een frontale montage met een flens en een grijze behuizing, wat hem geschikt maakt voor verschillende toepassingen. Het ondersteunt 230 V AC/DC en stroomcapaciteiten van 16 A AC en 6 A DC. De connector bestaat uit 2 pinnen plus PE (Protectieve Aarde), wat zorgt voor veilige en stabiele verbindingen. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals PA GF met een brandbaarheidklasse van UL 94 V-0, verzekert het duurzaamheid en veiligheid op lange termijn. Dit product is geclassificeerd als IP54, biedt een redelijke bescherming tegen stof en water en voldoet aan meerdere ontwerpstandaarden, waaronder DIN EN 61984 en IEC 60335. De schroefdraadaansluiting ondersteunt geleiderdoorsneden van 0.25 mm² tot 1.50 mm² en de connector kan worden gebruikt bij omgevingstemperaturen van -30°C tot +90°C. Ideaal voor verschillende industriële en mechanische toepassingen waar een betrouwbare stroomvoorziening essentieel is.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Artikelnummer (#1): | 930622206 |
| Bijzonderheden: | * flame retardant of the plastic materials according to DIN EN 60335-1: GWFI 850 °C; GWIT 775 °C |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E116324 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E195508 |
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Nominale stroom*: | 16 A AC / 6 A DC |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Afscherming: | Unshielded |
| Montage: | Screw: M3 (2x) |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 2, 732-044-…, safety bracket |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.50 mm² |
| Connectorontwerp: | Front mount with Flange |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 GF |
| Artikelomschrijving: | STASEI 2 V0 |
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Receptacle Power Connector (ST Series): Male, front mount with flange, 2-pin+PE, grey housing, 230 V AC/DC, 16 A AC/6 A DC |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Behuizingskleur: | grey |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627), IEC 60335 |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (montageschroef): | M 3: (50-60) Ncm, flange |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Uniek Nr.: | hir930622206 |