Rechthoekige Aansluitdoos (ST-serie)
€ 9,75
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STAKAP 3 N
Fabrikantnummer:
932513106
EAN:
04001088144125
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De Rechthoekige Aansluitdoos (ST-serie) is ontworpen voor betrouwbare en veilige verbindingen in elektrische systemen. Het beschikt over een vrouwelijke connector met een paneelmontageontwerp en biedt plaats aan 3 pennen plus een beschermende aardpen (PE). De connector is gehuisvest in een duurzame grijze behuizing en ondersteunt bedrijfsspanningen van 400 V AC en 230 V DC, wat hem ideaal maakt voor diverse industriële toepassingen. Met een nominale stroomcapaciteit van 16 A voor wisselstroom en 10 A voor gelijkstroom, zorgt het voor efficiënte stroomoverdracht. De connector is uitgerust met een schroefklemverbinding, wat zorgt voor een stabiele en stevige installatie. Het werkt efficiënt binnen een temperatuurbereik van -30°C tot +90°C en behoudt een IP54-beschermingsgraad. Deze connector voldoet aan de DIN EN 61984-ontwerpnorm en bevat goedkeuringen van UL, VDE en SEV.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 932513106 |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC / 230 V DC |
| Aantal pinnen: | 3+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Montage: | Screw: M 2.5 (3x) |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A AC / 10 A DC |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -30°C to +90°C |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Nominale spanning: | 400 V AC / 250 V DC |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV / 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Receptacle Power Connector (ST Series): Female, panel mount, 3-pin+PE, grey housing, 400 V AC / 230 V DC, 16 A AC/10 A DC |
| Artikelomschrijving: | STAKAP 3 N |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connectorontwerp: | Panel Mount with flange |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.50 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Behuizingsmateriaal: | PA 6 GF |
| Behuizingskleur: | grey |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (montageschroef): | M 2.5: (40-50) Ncm, flange |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | BZ 2.9x14: (40-50) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Klantspecifiek product: | |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 3, 732-045-…, safety bracket |
| Uniek Nr.: | hir932513106 |