Rechthoekige Aansluitbare Voedingsconnector (ST-serie)
€ 8,52
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STAK 3 N V0 black
Fabrikantnummer:
932140200
EAN:
04001088015104
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De Rechthoekige Aansluitbare Voedingsconnector (ST-serie) is een hoogwaardige vrouwelijke connector ontworpen voor veeleisende voedingsapplicaties. Het beschikt over een robuuste zwarte behuizing met trekontlasting, wat zorgt voor veilige en betrouwbare verbindingen. Deze connector ondersteunt 400 V AC of 230 V DC met een nominale stroom van 16 A AC of 10 A DC. Het ontwerp omvat een rechte configuratie met een klem-trekontlasting en kabelwartel, waardoor het ideaal is voor toepassingen die in het veld kunnen worden aangesloten. De connector kan kabels van Ø6 mm tot Ø10 mm huisvesten en is gewaardeerd op IP54, wat aanzienlijke bescherming biedt tegen stof en spatwater. Met een maximaal bedrijfstemperatuurbereik van -30°C tot +90°C en naleving van de DIN EN 61984 en IEC 60335 normen, is deze connector geschikt voor diverse industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir932140200 |
|---|---|
| Lange omschrijving (#1): | Rectangular Field Attachable Power Connector (ST Series): Female, straight with strain relief , 3-pin+PE, black housing, 400 V AC/230 V DC, 16 A AC/10 A DC |
| Artikelnummer (#1): | 932140200 |
| Bijzonderheden: | * flame retardant of the plastic materials according to DIN EN 60335-1: GWFI 850 °C; GWIT 775 °C |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC / 230 V DC |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Nominale stroom*: | 16 A AC / 10 A DC |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL |
| UL-bestand: | E95522 |
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
| Temperatuurbereik (afdichting): | -30°C to +90°C |
| Geschikte kabels: | Ø6 mm to Ø10 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV / 4.0 kV |
| Nominale spanning: | 400 V AC / 250 V DC |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Afscherming: | Unshielded |
| Trekontlasting: | Cable clamp |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Artikelomschrijving: | STAK 3 N V0 black |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 3, 732-045-…, safety bracket |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 mm² to 1.50 mm² |
| Connectorontwerp: | Straight with strain relief |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Kabelwartel: | PG 11 |
| Kleur kabelwartel: | black |
| Pakking kabelwartel: | SBR /NBR (cable gland) |
| Materiaal kabelwartel: | PA 66 GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR (flat gasket) |
| Behuizingskleur: | black |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 GF |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 V-0; GWFI 850°C; GWIT 775°C |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627), IEC 60335 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | BZ 2.9x14: (40-50) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | PG 11: (250-375) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (trekontlastingsschroef): | BZ 2.9x14: (40-50) Ncm |