Rear Panel Mount PCB Mount Connector PXP4013 Series 10 Contact Pin
€ 30,49
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP4013/10P/PC
Fabrikantnummer:
PXP4013/10P/PC
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
4
Specificaties
| Keurmerken: | CSA |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 10 Contacts |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 3A |
| Diameter over koppelring (mm): | 19.7mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Rear Panel Mount PCB Mount Connector |
| IP-classificatie: | IP66 |
| Spanning (max.): | 160V |
| Uniek Nr.: | blgPXP4013/10P/PC |