Rear Panel Mount PCB Mount Connector PX0707 Series 25 Contact Socket Light Grey Insert
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0707/S/25/LG2
Fabrikantnummer:
PX0707/S/25/LG2
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL, VDE |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Aantal contacten: | 25 Contacts |
| Materiaal behuizing: | Polyamide (PA) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Socket Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 1A |
| Diameter over koppelring (mm): | 38.1mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Rear Panel Mount PCB Mount Connector |
| Kleur inzetstuk: | Light Grey Insert |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Spanning (max.): | 50V |
| Uniek Nr.: | blgPX0707/S/25/LG2 |