RSW 601A-896 - 7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSW 601A-896/2M
Fabrikantnummer:
540001903
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De RSW 601A-896 is een zeer betrouwbare 7/8" power single-ended cordset. Het beschikt over een mannelijke, hoekige connector met 6 pinnen en een duurzaam geel lichaam. De cordset is ontworpen voor een nominale spanning van 600 V (UL) en een stroomsterkte van 8 A (UL), wat het geschikt maakt voor diverse zware stroomtoepassingen. De connector heeft een TPU gegoten lichaam en is uitgerust met een TPE gele kabel met een geleidergrootte van 16 AWG. Deze cordset is compatibel met Lumberg Automation-systemen en biedt uitstekende isolatie met PVC-Nylon. Bovendien biedt het een hoge weerstand tegen olie, koelvloeistof, trillingen, UV, slijtage en lasspatten, waardoor het geschikt is voor omgevingen die continue flexibiliteit en veerkracht vereisen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 6 |
| Aantal pinnen: | 6 |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | TC-ER (90°C Dry / 75°C Wet) 600 V |
| UL-bestand: | E104696 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 500001903 Name: RSW 601A-697/6F |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale stroom*: | 5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 896 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal: | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 30 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 10.18 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Al |
| Lange omschrijving (#1): | RSW 601A-896 - 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, angled, 6-pin, yellow body, 600 V (UL), 8 A (UL); TPE yellow cable, 16 AWG |
| Artikelomschrijving: | RSW 601A-896/2M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.5 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4 / IEEC 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder: | TPU |
| Uniek Nr.: | aut540001903 |