RST 4-RKT 4-981 - Sensor/Aandrijver Dubbelzijdige Aansluitkabel
€ 26,30
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 4-RKT 4-981/2 M
Fabrikantnummer:
23649
EAN:
04001088123410
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De RST 4-RKT 4-981 Sensor/Aandrijver Dubbelzijdige Aansluitkabel heeft een mannelijke rechte A-gecodeerde doorschijnende 4-pins M12 standaardconnector aan de ene kant en een vrouwelijke rechte A-gecodeerde doorschijnende 4-pins M12 standaardconnector aan de andere kant. Deze kabel kan 230 V AC/DC aan en voert een stroom van maximaal 4 A. Het is vervaardigd met een duurzame PUR-oranje kabel met vier 0,34 mm² draden. Ontworpen voor veeleisende toepassingen, biedt het uitstekende weerstand tegen microben en hydrolyse, waardoor het ideaal is voor industriële automatiseringstaken. De M12-connectoren staan bekend om hun betrouwbaarheid en zijn ontworpen om tot 100 koppelingen te weerstaan met behoud van uitzonderlijke contactweerstand.
Deze kabelset is veelzijdig voor talrijke industriële toepassingen, met name in omgevingen waar betrouwbare connectiviteit vereist is. De robuuste constructie zorgt voor langdurige prestaties, zelfs onder uitdagende omstandigheden. Met een minimale buigradius is het geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties. Met classificaties als IP65 tot IP69K is het uitgerust om bestand te zijn tegen hogedrukreiniging, wat de werking in zware omgevingen veiligstelt.
Deze kabelset is veelzijdig voor talrijke industriële toepassingen, met name in omgevingen waar betrouwbare connectiviteit vereist is. De robuuste constructie zorgt voor langdurige prestaties, zelfs onder uitdagende omstandigheden. Met een minimale buigradius is het geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties. Met classificaties als IP65 tot IP69K is het uitgerust om bestand te zijn tegen hogedrukreiniging, wat de werking in zware omgevingen veiligstelt.
Downloads
Specificaties
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 2: | white |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 04, zijde 2: | black |
| Draad kleur 01, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM, green |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 23649 |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Soldeerbestendigheid: | Modified heat resistance (welding spark) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Standard |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Codering: | A |
| Codering, zijde 2: | A |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Kabelnummer: | 981 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Good microbes and hydrolysis resistance; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Kabeldiameter D: | ø 6.20 ± 0.25 mm |
| Kleur kabelmantel: | orange matt finish similarly RAL 2003 |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Halogeenvrij: | IEC 60754-1 |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RST 4-RKT 4-981/2 M |
| Lange omschrijving (#1): | RST 4-RKT 4-981 - Sensor/Actuator Double-Ended Cordset: Male straight A-coded translucent 4-pin M12 Standard connector to female straight A-coded translucent 4-pin M12 Standard connector, 230 V AC/DC, 4 A; PUR orange cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Translucent |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Uniek Nr.: | aut23649 |