RSRKW 401-839 - 7/8" Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRKW 401-839/0.3M
Fabrikantnummer:
600006029
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De RSRKW 401-839 is een zeer duurzame 7/8" Power Double-Ended Cordset ontworpen voor robuuste stroomverbindingen. Hij heeft een 4-polige mannelijke rechte naar vrouwelijke hoekconfiguratie, waardoor veilige en betrouwbare elektrische verbindingen gegarandeerd zijn. De cordset is geclassificeerd voor 600 V (UL) en kan een stroomsterkte van maximaal 10 A (UL) aan. De gele TPE-kabel met 16 AWG geleiders biedt uitstekende weerstand tegen olie, koelvloeistof, trillingen, UV, slijtage en lasspatten, wat het geschikt maakt voor veeleisende omgevingen. De kabel is samengesteld met een geslagen BC-geleider en PVC-Nylon isolatie, wat zorgt voor flexibiliteit en duurzaamheid. De connectoren zijn ontworpen met IP65, IP67 en NEMA 6P beschermingsgraden, wat weerstand biedt tegen stof- en waterindringing. Deze cordset is ideaal voor industriële automatisering, machines en stroomdistributietoepassingen.
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | - 30 °C - + 90 °C |
|---|---|
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Opmerking, zijde 2: | Do not connect or disconnect under load |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale spanning: | 600 V |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | TC-ER (90°C Dry / 75°C Wet) 600 V |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| UL-bestand: | E104696 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, NEMA 6P |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, NEMA 6P |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Angled (90°) |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Codering, zijde 2: | A |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal: | CuZn |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | Au/Ag |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Materiaal contacthouder: | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | yellow |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | Al |
| Bevestigingsmateriaal: | Al |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40°C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 30 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90°C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | anodized black |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Kabelnummer: | 839 |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | Ø 8.7 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.5 mm |
| Artikelomschrijving: | RSRKW 401-839/0.3M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Lange omschrijving (#1): | RSRKW 401-839 - 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female angled, 4-pin, yellow body, 600 V (UL), 10 A (UL); TPE yellow cable, 16 AWG |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4 / IEEC 1202 |
| Uniek Nr.: | aut600006029 |