RSRK 30-838 - 7/8" Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRK 30-838/2M
Fabrikantnummer:
500004153
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De RSRK 30-838 - 7/8" Power Double-Ended Cordset beschikt over een mannelijke rechte naar vrouwelijke rechte configuratie met een 3-pins ontwerp. Met een nominale spanning van 600 V en een nominale stroom van 10 A is deze kabelset ontworpen om aanzienlijke energiebehoeften aan te kunnen. Gemaakt met een gele TPE (Thermoplastisch Elastomeer) kabel, biedt het hoge flexibiliteit en duurzaamheid. De 16 AWG gevlochten koperen geleider zorgt voor efficiënte stroomoverdracht en minimale signaalverlies. De robuuste constructie van de kabelset omvat een TPU (Thermoplastisch Polyurethaan) gegoten behuizing en contactdrager, die bestand zijn tegen olie, koelvloeistoffen, trillingen, UV, slijtage en lasvonken, waardoor het geschikt is voor ruwe industriële omgevingen. Met een IP65/IP67 en NEMA 6P classificatie biedt het uitstekende bescherming tegen stof en waterindringing. Beschikbaar in verschillende lengtes om aan uw specifieke toepassingsbehoeften te voldoen.
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | - 30 °C - + 90 °C |
|---|---|
| Oliebestendigheid: | Oil Res II |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Artikelnummer (#1): | 500004153 |
| Opmerking, zijde 2: | Do not connect or disconnect under load |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale spanning: | 600 V |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | TC-ER (90°C Dry / 75°C Wet) 600 V |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| UL-bestand: | E104696 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, NEMA 6P |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, NEMA 6P |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Codering, zijde 2: | A |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal: | CuZn |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | Au/Ag |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Materiaal contacthouder: | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | yellow |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | Al |
| Bevestigingsmateriaal: | Al |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -30°C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 30 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90°C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | anodized black |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Kabelnummer: | 838 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | Ø 8 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.5 mm |
| Artikelomschrijving: | RSRK 30-838/2M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Lange omschrijving (#1): | RSRK 30-838 - 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 3-pin, yellow body, 600 V (UL), 10 A (UL); TPE yellow cable, 16 AWG |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4 / IEEC 1202 |
| Uniek Nr.: | aut500004153 |