RK 60A-896 - 7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 60A-896/6M
Fabrikantnummer:
540000539
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De RK 60A-896 Power Single-Ended Cordset is een robuust en betrouwbaar component dat is ontworpen om te voldoen aan de hoge industriële stroomvereisten. Met een vrouwelijke, rechte, 6-pins connector ondersteunt deze cordset een nominale spanning van 600 V (UL) en een stroom van 8 A (UL). Het ontwerp is verder verbeterd met een geel gegoten TPU-behuizing en een duurzame gele TPE-kabel van 16 AWG. De connector is eenvoudig te hanteren en zorgt voor veilige verbindingen dankzij het koppelmoer bevestigingssysteem. Deze cordset biedt een hoog niveau van betrouwbaarheid, met een flexibele TPE-mantel die bestand is tegen olie en koelvloeistof, UV-bestendig en ontworpen om slijtage en lasvonken te weerstaan. Bovendien ondersteunt het operationele temperaturen van -30°C tot 90°C en voldoet het aan IP65, IP67 en NEMA 6P beschermingsnormen, wat zorgt voor betrouwbare prestaties in zware omgevingen. Deze cordset is ideaal voor stroomtoepassingen in industriële omgevingen en zorgt voor efficiënte en betrouwbare elektrische connectiviteit.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 6 |
| Aantal pinnen: | 6 |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | TC-ER (90°C Dry / 75°C Wet) 600 V |
| UL-bestand: | E104696 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 500000539 Name: RK 60A-697/20F |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale stroom*: | 5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 896 |
| Kabellengte: | 6 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal: | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 30 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 10.18 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Al |
| Lange omschrijving (#1): | RK 60A-896 - 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 6-pin, yellow body, 600 V (UL), 8 A (UL); TPE yellow cable, 16 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 60A-896/6M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.5 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4 / IEEC 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder: | TPU |
| Uniek Nr.: | aut540000539 |