RK 50-877 - 7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 50-877/22M
Fabrikantnummer:
500004316
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De RK 50-877 is een 7/8" Power Single-Ended Cordset ontworpen voor zware industriële toepassingen. Het beschikt over een vrouwelijke, rechte 5-pins connector met een duurzame gele TPU-behuizing. Het is ontworpen om tot 600V en 8A te ondersteunen, waardoor het betrouwbare stroomoverdracht in veeleisende omgevingen biedt. De cordset is uitgerust met een TPE-kabelmantel die bestand is tegen olie, koelvloeistof, UV-straling, slijtage en lasspetters, wat zorgt voor duurzame prestaties, zelfs in zware omstandigheden. De 16 AWG geslagen geleiders bieden uitstekende flexibiliteit, en het ongeëschermde ontwerp vergemakkelijkt de installatie. Bovendien is deze cordset UL-gecertificeerd en voldoet aan de RoHS-vereisten. Het apparaat werkt efficiënt binnen een breed temperatuurbereik van -30 °C tot +90 °C, geschikt voor diverse industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | TC-ER (90°C Dry / 75°C Wet) 600 V |
| UL-bestand: | E104696 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 500002891 Name: RK 50-777/70F |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 877 |
| Kabellengte: | 22 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal: | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 30 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 9.4 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Al |
| Lange omschrijving (#1): | RK 50-877 - 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, yellow body, 600 V (UL), 8 A (UL); TPE yellow cable, 16 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 50-877/22M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.5 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4 / IEEC 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Materiaal contacthouder: | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500004316 |