RK 50-877 - 7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 50-877/15M
Fabrikantnummer:
500003327
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De RK 50-877 - 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor hoge prestaties en duurzaamheid in uitdagende omgevingen. Deze cordset bestaat uit een rechte, 5-pins vrouwelijke connector in een robuuste gele TPU gekleurde behuizing. Hij kan tot 600 V en 8 A aan, wat zorgt voor betrouwbare stroomoverdracht. Uitgerust met een TPE gele kabel, biedt deze 16 AWG kabel flexibiliteit en bestendigheid tegen olie, koelvloeistoffen, UV, slijtage en continue buiging. Het heeft een stevige bevestiging met een aluminium koppelingmoer en heeft een temperatuurbereik van -30°C tot +90°C, waardoor het veelzijdig inzetbaar is in verschillende omgevingen. Bovendien zorgen de IP65, IP67, NEMA 6P-classificaties ervoor dat het goed beschermd is tegen stof en waterindringing.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | TC-ER (90°C Dry / 75°C Wet) 600 V |
| UL-bestand: | E104696 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 500002984 Name: RK 50-777/50F |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 877 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal: | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 30 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 9.4 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Al |
| Lange omschrijving (#1): | RK 50-877 - 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, yellow body, 600 V (UL), 8 A (UL); TPE yellow cable, 16 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 50-877/15M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.5 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4 / IEEC 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Materiaal contacthouder: | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500003327 |