RK 40-839 - 7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 40-839/3M
Fabrikantnummer:
500004414
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De RK 40-839 - 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare en robuuste stroomverbindingen. Met een rechte, vrouwelijke 4-pins connector, wordt deze kabel geleverd met een duurzame gele TPE-kabel die zorgt voor hoge zichtbaarheid en weerstand tegen omgevingsinvloeden. Hij is beoordeeld op 600 V UL en 10 A UL, wat hem geschikt maakt voor veeleisende elektrische toepassingen. De 16 AWG-geleider ondersteunt stevigheid en flexibiliteit, met een kabelmantel die bestand is tegen olie, koelvloeistof, trillingen, UV, slijtage en lasspetters, wat zorgt voor langdurige prestaties en betrouwbaarheid. Deze kabel biedt ook uitstekende bescherming met IP65, IP67 en NEMA 6P classificaties wanneer correct gemonteerd en vergrendeld. Ideaal voor industriële automatisering, machines en stroomverdelingsopstellingen, verbetert de RK 40-839-kabel de veiligheid en efficiëntie van elektrische verbindingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | TC-ER (90°C Dry / 75°C Wet) 600 V |
| UL-bestand: | E104696 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 839 |
| Kabellengte: | 3 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal: | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 30 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 8.7 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Al |
| Lange omschrijving (#1): | RK 40-839 - 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, yellow body, 600 V (UL), 10 A (UL); TPE yellow cable, 16 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 40-839/3M |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.5 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4 / IEEC 1202 |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Materiaal contacthouder: | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500004414 |