Quicklock-stekker met vergrendelingssluiting
€ 7,05
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
2450 02 T09CB T
Fabrikantnummer:
2211
Merk:
Lutronic
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Specificaties
| Contactuitvoering: | Pen |
|---|---|
| Diameter connector: | 16 mm |
| Aantal data contacten: | 2 |
| Voor buitendiameter kabel: | 3 - 9 mm |
| Uitvoering behuizing: | Recht |
| Nom. (meet)stroom In: | 10 A |
| Omgevingstemperatuur: | -40 - 80 °C |
| Nom. (meet)spanning: | 400 V |
| Overspanningscategorie: | II |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls: | 1 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads: | 1 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads: | 1 - 1.5 mm² |
| Uitvoering elektrische aansluiting: | Soldeeraansluiting |
| Materiaal contactcoating: | Goud |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Type vergrendeling: | Push Pull |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94: | V0 |
| Met aardgeleider: | Nee |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd: | IP68 |
| Min. aantal steekcycli: | 1700 |
| Afgeschermd: | Nee |
| Uniek Nr.: | cnl2211 |