Push Button Switch MMPI0120 Series IP65 Black Anodized Aluminium Body Blue PBT Button 12V DC Green LED Illuminated 2mm x 0.5mm Pin Termination
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MMPI0120/ABLGN012P
Fabrikantnummer:
MMPI0120/ABLGN012P
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, ENEC, UL, VDE, CCC |
|---|---|
| Kleur schakelaarbehuizing: | Black |
| Kleur schakelknop: | Blue |
| Materiaal schakelknop: | PBT |
| Schroefdraadmaat: | M12 x 0.75 |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -25°C |
| Materiaal behuizing: | Aluminium Black Anodised |
| Stroom (max.): | 2A |
| Diameter: | 12mm |
| Verlichtingskleur: | Green |
| Verlichtingsstijl: | Illuminated |
| Verlichtingsspanning: | 12V |
| IP-classificatie: | IP65 |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +55°C |
| Spanning (max.): | 36V |
| Uniek Nr.: | blgMMPI0120/ABLGN012P |