Push Button Switch MMPI0120 Series IP65 Black Anodized Aluminium Body Black PBT Button 24V DC Green LED Illuminated Screw Terminals
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MMPI0120/ABKGN024S
Fabrikantnummer:
MMPI0120/ABKGN024S
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL, CCC |
|---|---|
| Kleur schakelaarbehuizing: | Black |
| Kleur schakelknop: | Black |
| Materiaal schakelknop: | PBT |
| Schroefdraadmaat: | M12 x 0.75 |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -25°C |
| Materiaal behuizing: | Aluminium Black Anodised |
| Stroom (max.): | 2A |
| Diameter: | 12mm |
| Verlichtingskleur: | Green |
| Verlichtingsstijl: | Illuminated |
| Verlichtingsspanning: | 24V |
| IP-classificatie: | IP65 |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +55°C |
| Spanning (max.): | 36V |
| Uniek Nr.: | blgMMPI0120/ABKGN024S |