Plastic Body Overmoulded USB Cable PXP6040 Series Standard A Plug to Sealed B Plug 5M Cable
€ 79,32
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP6040/B/5M00
Fabrikantnummer:
PXP6040/B/5M00
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL, VDE |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 4 Contacts |
| IP-classificatie: | IP66, IP68, IP69K |
| Functie: | Flex to Standard Connector Double Ended Cable |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Push-Twist |
| Stroom (max.): | 1A |
| Type datakabel: | Standard A Plug to Sealed B Plug |
| Diameter over koppelring (mm): | 32mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Spanning (max.): | 30V |
| Uniek Nr.: | blgPXP6040/B/5M00 |