Plastic Body Overmould Flex Connector PXP6037-PXP6038 Series Pre-Wired Patch Cord IP Rated RJ45 to IP Rated RJ45 3M Cable
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP6038/B/3M00
Fabrikantnummer:
PXP6038/B/3M00
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL, VDE |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 8 Contacts |
| IP-classificatie: | IP66, IP68, IP69K |
| Functie: | Flex to Flex Connector Double Ended Cable |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Push-Twist |
| Stroom (max.): | 1.5A |
| Type datakabel: | IP Rated RJ45 to IP Rated RJ45 |
| Diameter over koppelring (mm): | 32mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Spanning (max.): | 42V |
| Uniek Nr.: | blgPXP6038/B/3M00 |