PXP9010/06/P/1
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP9010/06/P/1
Fabrikantnummer:
PXP9010/06/P/1
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +125°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -55°C |
| Aantal contacten: | 6 Contacts |
| Materiaal behuizing: | Delrin |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Plug Contact |
| Stroom (max.): | 150A |
| Diameter over koppelring (mm): | 72mm |
| Functie: | Flex Cable Connector |
| IP-classificatie: | IP68 |
| Spanning (max.): | 700V |
| Uniek Nr.: | blgPXP9010/06/P/1 |