PXP7011 Series 10 Contact Plug Crimp/Solder Termination (contacts available separately) 9mm-11mm Cable (Black Gland) Plastic Body
€ 23,31
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP7011/10P/CR/0911
Fabrikantnummer:
PXP7011/10P/CR/0911
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Specificaties
| Keurmerken: | UL |
|---|---|
| Contactgat (max.) (mm²): | 0.75mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
| Kabelingangsmaat (min.): | 9mm |
| Contactgat (min.) (AWG): | 18AWG |
| Contactgat (min.) (mm²): | 0.5mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 10 Contacts |
| Contactgat (max.) (AWG): | 20AWG |
| Kabelingangsmaat (max.): | 11mm |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Bayonet Lock |
| Stroom (max.): | 10A |
| Diameter over koppelring (mm): | 42mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Inline Cable Connector |
| IP-classificatie: | IP66 |
| Spanning (max.): | 600V |
| Uniek Nr.: | blgPXP7011/10P/CR/0911 |