PXP6033 Series CAT5e Coupler Plus Earth Wire Plastic Body
€ 61,93
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP6033TP/E
Fabrikantnummer:
PXP6033TP/E
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 8 Contacts |
| IP-classificatie: | IP66, IP68, IP69K |
| Functie: | Front Panel Mount Connector |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Socket Contact |
| Type koppeling: | Push-Twist |
| Stroom (max.): | 1.5A |
| Diameter over koppelring (mm): | 32mm |
| Ethernetcategorie: | Cat 5e + Earth |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Spanning (max.): | 42V |
| Uniek Nr.: | blgPXP6033TP/E |