PXP6012 Series 2 Contact Plug Screw Termination (contacts supplied fitted) Plastic Body
€ 15,88
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP6012/02P/ST
Fabrikantnummer:
PXP6012/02P/ST
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Specificaties
| Keurmerken: | cUL, UL, VDE |
|---|---|
| Contactgat (max.) (mm²): | 0.52mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
| Paneeldikte (max.): | 5.2mm |
| Contactgat (min.) (AWG): | 14AWG |
| Contactgat (min.) (mm²): | 0.52mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Paneeldikte (min.): | 0.8mm |
| Aantal contacten: | 2 Contacts |
| Paneeluitsparing: | 22.50xR13.5-3.5mm |
| RoHS-conform: | |
| Zoutsproeicorrosietest: | EN60068-2-52 Test Kb Salt Mist (Cyclic) Marine Severity Level 1 |
| Schroefdraadmaat: | M22x1.5-6g |
| Contactgat (max.) (AWG): | 14AWG |
| Kleur behuizing: | Grey |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Push-Twist |
| Stroom (max.): | 16A, 11A |
| Diameter over koppelring (mm): | 32mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Front Panel Mount Connector |
| Isolatieweerstand: | >10⁶MΩ @500V DC |
| IP-classificatie: | IP66, IP68, IP69K |
| Spanning (max.): | 277V |
| Uniek Nr.: | blgPXP6012/02P/ST |