PXP6011 Series 4 Contact Socket Crimp/Solder Termination (contacts available separately) 7mm-9mm Cable (Yellow Gland) Plastic Body
€ 17,94
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP6011/04S/CR/0709
Fabrikantnummer:
PXP6011/04S/CR/0709
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
6
Specificaties
| Contactgat (max.) (mm²): | 1.5mm2 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
| Kabelingangsmaat (min.): | 7mm |
| Contactgat (min.) (AWG): | 16AWG |
| Contactgat (min.) (mm²): | 0.5mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 4 Contacts |
| RoHS-conform: | |
| Zoutsproeicorrosietest: | EN60068-2-52 Test Kb Salt Mist (Cyclic) Marine Severity Level 1 |
| Contactgat (max.) (AWG): | 20AWG |
| Kabelingangsmaat (max.): | 9mm |
| Kleur behuizing: | Grey |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Socket Contact |
| Type koppeling: | Push-Twist |
| Stroom (max.): | 10A, 4A, 7A |
| Diameter over koppelring (mm): | 32mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Inline Cable Connector |
| Isolatieweerstand: | >10⁶MΩ @500V DC |
| IP-classificatie: | IP66, IP68, IP69K |
| Spanning (max.): | 277V |
| Uniek Nr.: | blgPXP6011/04S/CR/0709 |